gonty drewniane - www.gonty.com.pl logo | strona główna| kontakt| mapa serwisu | polityka cookies |
gonty drewniane gonty drewniane wielka brytania UK    francja FR    niemcy DE    włochy IT
gonty drewniane gonty drewniane

Gonty drewniane, gonty dachowe, gonty na dach

Produkujemy wysokiej jakości dachowe i elewacyjne gonty drewniane
gonty drewniane
gonty drewniane gonty drewniane
gonty drewniane gonty drewniane

Przetargi

Pomagamy naszym partnerom przy przetargach na pokrycia gontami i opracowujemy indywidualne projekty przetargowe ,ewentualnie z potrzebnymi szczegółowymi rysunkami.

W wypadku ,gdy Państwo życzycie sobie bezpłatnego rozpisania przetargu,prosimy o kontakt z nami. Przykładową ofertę przetargową znajdziecie Państwo niżej.

gonty drewniane
Tekst oferty przetargowej - przykład
 1. Dach z gontów o długości 40 cm z dębu ( gonty z modrzewia ) , łupane Dostawa deskowania o grubości ok. 25 cm, nieoheblowanego z drewna świerkowego z zastosowaniem ocynkowanych gwoździ -druciaków o wielkości : 22/60. Przy występach dachu deskowanie należy od dołu po jednej stronie oheblować.
  PLN za m ...........
 2. Dostawa warstwy włókniny szklano-bitumicznej na dach V13 z ocynkowanymi gwoźdźmi o szerokich łebkach, pokrycie dachu łączone na gwoździe i na to warstwa materiału V60/S4 , napawanego palnikiem gazowym.Pokrycia poszczególnych warst wynoszą przynajmniej 8 cm.
 3. PLN za m.....
 4. Dostawa łacenia zabezpieczającego na krokwie , łączenie na gwoździe w odstępach ok. 50 cm,gwoździeocynkowane -druciaki o wielkości 22/60, na to przychodzi łacenie poprzeczne w odstępie 12,5 cm, grubość łat każdorazowo 30 x 50 mm.
  PLN za m ........
 5. Wykonanie okapu : na obydwu dolnych łatach poprzecznych należy umocować blachę okapową i tak ją wyprofilować wzdłuż tej łaty ,aby woda ,która ewentualnie będzie się zbierać na pokryciu dachu została odprowadzona poprzez pas blachy do rynny.Na okapie gonty o długości 20 cm, należy układać w rzędzie z ok. 5 cm występem . Do pierwszego rzędu gontów przymocowyjemy drugi rząd długich na 30 cm gontów. Następnie do drugiego rzędu przybijamy trzeci rząd gontów o długości 40 cm. Wszystkie dalsze rzędy gontów należy przymocowywać w odstępie 12,5 cm.
  PLN za m bieżący .........
 6. Dostawa trzywarstwowego pokrycia z gonów -gonty o długości : 40 cm, układane w odstępach 12,5 cm między rzędami , z przynajmniej 3 cm boczną dyslokacją fug ,do każdego gontu bez względu na jego szerokość przewidziano do łączenia po dwa ocynkowane gwoździe (lub ze stali szlachetnej) o wielkości 20/50 . Gwoździe powinny być przybijane na krawędziach gontów w ten sposób,że główki gwoździ powinny być niewidoczne i powinny zostać przykryte następnym rzędem gontów.
 7. PLN za m ........
Gonty ,które mają być stosowane
Gatunek drewna : dąb ( modrzew )
Klasa jakości : 1 wg normy DIN 68119 inormy zakładowej Primex
Typ gontów: łupane, w kształcie klina z fazą
Długość gontów : patrz pozycja 4
Szerokość gontów : różna
Grubość stopki : 9-10 mm
gonty drewniane
gonty drewniane gonty drewniane
gonty drewniane
© Primex 2003 - 2006 ::: Realizacja - COMZIT tworzenie, optymalizacja i pozycjonowanie stron www